Emlak » Konut » Satılık » Daire » Home Vizyon 'dan Beylikdüzü Site İçinde Süper Projede Satılık Daire

Home Vizyon 'dan Beylikdüzü Site İçinde Süper Projede Satılık Daire

Açıklama

HOME Vizyon Gayrimenkul Müşterilerimize Özel Extra İndirim sağlayan Projemiz Sizlerle...Lüks rezidans konforu ve saray atmosferini rezidans konforu ile birleştiren, göz alıcı bir deneyim sizi bekliyor.İngiliz ve Osmanlı mimarisinin görkemi ve tarihi dokusu, günümüz teknolojisi ve modern mimari anlayışı ile buluşmuştur.Ayrıcalıklı hizmetler, kendinizi ödüllendirebileceğiniz alanlar ve başka hiçbir yerde bulamayacağınız imkanlarda sunulan lüks, hayatınızın bir parçası olacak.üm değerlerin buluştuğu yerde; mimarisi, sosyal yaşamı ile yeni bir hayat...Saygın bireylerin, mutlu çocukların ve huzurlu ailelerin yeni adresi...    

Atatürk Havalimanı 15 dkE-5 1 dkTEM 3 dkMetrobüs 5 dkİDO 10 dkWest Marine 5 dkTüyap Kongre ve Fuar Merkezi 5 dkAtatürk Olimpiyat Stadyumu 5 dkSultanahmet Meydanı 40 dkKapalı Çarşı 40 dkTaksim Meydanı 40 dkİstanbul Boğazı 50 dkKız Kulesi 50 dk5.000 m2 alana konumlandırılmış, lüks rezidans konseptine sahiptir.

5 blok zemin+20 kattan oluşmaktadır. İçerisinde bulunan 1216 adet 1+0, 1+1, 2+1 3+1 genişteraslı süit daireler ve zengin sosyal tesisi ile her köşesinde farkınıhissettirecek bir mimariye sahip. Yüksek tavan tasarımların, birinci sınıf mimari ve kalitelimalzeme detaylarının etkisiyle lüks rezidans ve saray atmosferini bir arada bulacaksınız.Ayrıcalıklı yaşam alanlarının yanında 8 adet ticari ünite ile size her alanda yetecek birdünya sunuluyor. 


(200 karakter yazabilirsiniz)

(256 Karakter yazabilirsiniz)