Alışveriş » Güzellik » Vücut Bakım » Peeling » %70 TCA Peeling

Ürünü Oylayın

%70 TCA Peeling

TCA PEELİNG NEDİR? Tca Peeling deriyi canlandırmak, gençleştirmek ve görünüşünü değiştirmek iyileştirmek için bazı kimyasal solüsyonların uygulanmasıdır. Bu tedavide deriyi yüzeysel tabakalardan arındırarak soyulmasına neden olan kimyasal bir asittir.

 TCA PEELİNG İLE NELER TEDAVİ EDİLEBİLİR? Yanık ve herediter faktörlerin deride oluşturduğu kırışıklar, güneşe ve yaşa bağlı lekeler,  çiller,  kabuklu kızarıklık veya yüzdeki koyu renkli lekeler, melazma denilen hormonal veya gebelik lekeleri peeling ile düzeltilebilir.istenmeyen dövmlerin ve kalıcı makyajı soluklaştırıp belirsizleştirmede Aktif aknede iyileşmeye ve akne izlerinde düzelmeye yardımcıdır. Deride oluşturulan soyulmanın ardından yeni deri gelir. Yeni gelen cildin dokusu ve rengi daha düzgün ve daha homojendir.

Yüzeysel Peeling Stratum korneumun soyulması, daha kalın bir epidermal tabaka oluşumunun uyarılması ile deri yapısının düzeltilmesidir.

% 70 TCA :  Ameliyat İzi, Dikiş İzi yok etme için kullanılır.

Ürünlerimiz klinik koşullarda test edilmiş ürünler olduğu için birçok cilt hastalığında güven ile kullanılabilmektedir.

Siparişler Aynı gün kargolanmaktadır. Ortalama 48 Saat İçinde size teslim edilmektedir.

Tca Peeling  Satın Al

İçerik:

Set halinde gönderilen ürün içeriği bu şekildedir.

30ml Tca Peeling, 50ml Solüsyon, 100ml Krem, Vinil eldiven,  Disk pamuk, Alkolsüz Temizleme Mendilleri

Siparişler Aynı gün kargolanmaktadır. Ortalama 48 Saat İçinde size teslim edilmektedir.

SİPARİŞ YÖNTEMLERİ

Sipariş vermek İçin: 0312 386 10 96 ve 0850 840 86 52 numaralı telefonlardan, Dilerseniz sitemiz üzerinden sipariş formu ile sipariş verebilirsiniz

Üründen memnun kalınmaması halinde 30 Gün içinde koşulsuz iade edilebilir. Ürün Faturası ve Kargo Fişi Garanti Belgesi yerine geçtiğinden 30 Gün Boyunca Saklayınız.

Artık siz de cilt güzelliğinize kavuşmak için binlerce lira harcamayın.  Güvenilir TCA ürünleri ile estetik korkularınız tarihe karışsın.


0 Yorum   |  

(200 karakter yazabilirsiniz)

(256 Karakter yazabilirsiniz)