Alışveriş » Ev Elektronik » Güvenlik » Kapı Kontrol Sistemi » İnterkom » NETELSAN 4,3" TİARA 28DAİRE ANAHTARLIKLI SET - DAİRE BAŞI FİYATI

Ürünü Oylayın

NETELSAN 4,3" TİARA 28DAİRE ANAHTARLIKLI SET - DAİRE BAŞI FİYATI

Açıklama

28 ADET NETELSAN 4,3" TİARA ŞUBE+1 ADET KAMERALI ŞİFRELİ KART OKUYUCULU ZİL PANELİ+1 ADET SMPS ADAPTÖR+1 ADET VİDEO YÜKSELTİCİDEN OLUŞAN SETTİR.  

TOPLAM TUTAR 5.334,75TL+KDV  YANİ  DAİRE BAŞI FİYAT : 190,53TL+KDV'DİR...

    Daire içi Şübe Özellikleri: 4,3”  LCD ekran seçenekleri dekoratif görünüm, dikey kullanıma uygun, ahizesiz kolay kullanım, fals led’li, sürgülü kilitli kapak, santralsiz, kızaklı, sıva üstü, 2 konuşma kanallı (bir daire kapı ile konuşurken başka bir dairenin aynı anda kapıcı ile konuşabilmesi),kapıcıyla görüşme yapılırken dış kapıdan gelebilecek zil çağrısını alabilme.Dış kapı ile görüşürken iç zil çağrısını alabilme gibi özellikler mevcut olup kapı ve kapıcıyla görüşme, kapı açma, 3 farklı zil sesi, zil ve konuşma sesini kısıp açabilme, 2 kapı seçme, otomatik ve manuel kapanma, kapı önünü istenildiğinde izleyebilme, istenirse 3 kamera bağlanarak (otopark, çocuk parkvs) yerleri izleme, parlaklık ve kontrast ayarları, meşgul ve açık led göstergeli ve gizlilikli, güvenlikle görüşebilme, güvenlik kamerasını görebilme, 8+1 Koaksiyel kablo kullanılırsa görüntü süper olur...

 

LÜTFEN FARKLI DAİRE SAYISI İÇİN ve FARKLI MARKA, MODEL İÇİN FİYAT SORUNUZ... SİZE UYGUN PAKETİMİZİ SUNALIM... ANKARA İÇİ ÜCRETSİZ KEŞİF ve SUNUM...


ÜSTELİK 2 YIL GARANTİ 10 YIL YEDEK PARÇA SAĞLAMA TAAHHÜDÜYLE... ÜCRETSİZ KEŞİF ve SUNUM İÇİN LÜTFEN ARAYINIZ... FARKLI MARKA ve MODEL SEÇENEKLERİ DE HİZMETİNİZDEYİZ...

GÖRÜNTÜLÜ DİAFON (İNTERKOM) SİSTEMİ ve ÖNEMİ

            Günümüz teknolojinin mecbur ettiği bir diğer yenilikte artık eski zillerin yerini görüntülü ve fonksiyonel diafon sistemlerinin almasıdır. Bir çok haber kanallarında şahit olduğumuz üzücü olayları yaşamamak için, yani hırsızlık, gasp veya istenmeyen misafir diyebileceğimiz kişilerin hanenize girmesini engellemek için şiddetle görüntülü diafon sistemini tavsiye ediyoruz.

            Fİ GRUP ELEKTRİK olarak bu alanda eğitimli uzman ekibimiz ile sizlere hizmet vermekteyiz. Talep etmeniz durumunda ÜCRETSİZ KEŞİF EKİPLERİMİZ sistemi kurmak istediğiniz binanıza size en uygun sistemleri önereceklerdir. Keşif ve Teklif sunma hizmetimiz Kesinlikle ücretsizdir.      

            Tercih ettiğiniz görüntülü diafon sistemini, eski sistemi söküp ve yenisini hızlı bir biçimde montajını sağlıyoruz. Zilinize basan birinin kim olduğunu diafondaki net görüşlü kamera aracılığı ile görebilirsiniz. Bu sistemin getirdiği bir diğer kolaylıksa sisteme extradan harici kamera bağlayabilir, bu sayede havuzda,parkta,bahçede oynayan çocuklarınızı bu diafon sistemi aracılığı ile izleyebilirsiniz. otoparkınızı gözetleyebilirsiniz. Komşularınızla daireler arası ücretsiz görüşmeler yapabilirsiniz. Bu Sistemin getirdiği daha bir çok kolaylığı ve konforu ücretsiz keşif ekibimizden öğrenebilirsiniz.  Fİ GRUP ELEKTRİK olarak zengin servis ağına sahip 4 marka diafon sistemleri ile çalışmaktayız. Bu sebeple sunum sonrası karar vermenizi öneriyoruz.

            Tüm 4 markanın da satış,montaj ve teknik desteğini sağlıyoruz. Bütün ürünlerimiz 2 yıl garanti kapsamındadır. Ayrıca 5 yıl yedek parça desteği üretici firma tarafından sağlanmaktadır. Türkiye'nin her bölgesine hizmet vermekteyiz.

            Fİ GRUP ELEKTRİK olarak müşterilerimize daha etkili yardımcı olmak amacıyla ücretsiz keşif ekibizi kurduk.  Talep etmeniz durumunda Görüntülü diafon sistemini kurmak istediğiniz Binanıza veya site veya iş yerinize geliyor ve sizin için en uygun olan Görüntülü diafon  sistemini farklı seçeneklerle öneriyoruz.  Önemli olan doğru tespit ve doğru,uygun ürünü önermektir. Kullanılacak alanın fiziki şartlarına ve kullanım amacına bağlıdır.


(200 karakter yazabilirsiniz)

(256 Karakter yazabilirsiniz)